Dnia 8 listopada 2023r. nasze przedszkole odwiedził bardzo miły gość, był to lekarz weterynarii Pan Remigiusz Cichoń. Przedszkolaki z grupy ,,Motylki” oraz ,,Tygryski” dowiedziały się, na czym polega praca weterynarza oraz miały okazję uczestniczyć w ciekawych zajęciach na temat opieki nad zwierzętami domowymi. Dzieci bardzo chętnie odgadywały zagadki związane z odpowiednim traktowaniem zwierząt. Na zakończenie spotkania dzieci wręczyły Panu doktorowi podziękowanie oraz samodzielnie wykonane laurki. Szczególnie cieszył się ze spotkania Kacperek G. z grupy ,,Motylków”, który bardzo chętnie pomagał swojemu dziadkowi. Przedszkolaki brały aktywny udział w spotkaniu, zadawały pytania dotyczące zwierząt i pracy weterynarza. Spotkanie miało również uzmysłowić dzieciom, że zwierzę nie jest zabawką, czuje, pragnie i cierpi, jak człowiek.

To była bardzo ciekawa lekcja!!! Dziękujemy!!!