Dnia 21 listopada 2023r. w Miejskim Centrum Kultury odbył się XV Skarżyski Przegląd Pieśni Patriotycznej ,,Z Pieśnią do Niepodległej”. Udział w przeglądzie wzięło również nasze przedszkole. Zespół wokalny ,,Motylki” w składzie: Błażej Z., Hania J., Gabrysia K., Maja K., Nina Cz., oraz Zuzia K. zaprezentowali piosenkę pt. ,,To jest mój kraj”. Celem Przeglądu jest popularyzowanie tradycji śpiewania pieśni patriotycznej, tak wśród dorosłych jak i wśród dzieci i młodzieży, ze wszystkimi jej aspektami edukacyjnymi i wychowawczymi, a w szczególności: popularyzacja pieśni patriotycznych wśród młodego pokolenia oraz kultywowanie tradycji i postaw patriotycznych. Przedszkolaki za piękny śpiew otrzymały nagrody oraz dyplom oraz zostali nominowani do Koncertu Galowego Laureatów.

BRAWO ZA WYJĄTKOWY WYSTĘP!!!