To było cudowne popołudnie, pełne emocji i wspaniałej zabawy, spędzone wspólnie z rodzicami. Nasze ,,Motylki”🦋 zaprezentowały się przy piosence             pt. ,, Mamo , Tato ! ” ❤️💕
Na najmłodszych czekało wiele atrakcji, m.in. fotobudka, loteria fantowa z pluszakami, bańki mydlane, malowanie buzi, punkt robienia warkoczyków, tatuaży, malowanie na foli, słodki poczestunek oraz pyszna kiełbaska🍰🍩🧁☕️🍣. Dzieci mogły również zobaczyć jak wewnątrz wygląda samochód policyjny🚔.

Dziękujemy🙂 Pani Milenie Kępas , która jest Specjalistą do Spraw Ochrony Lasu i Edukacji oraz pracownikiem Nadleśnictwa w Skarżysku – Kamiennej za zorganizowanie namiotów , wykonanie pięknej ścianki przedstawiającej las i zwierzątka leśne , prowadzenie stanowiska tatułażowego dla naszych maluszków .
Oraz wszystkim rodzicom🙂, którzy przyczynili się do uatrakcyjnienia tego dnia dla naszych dzieci🙂🤗