,,Składamy dziś nauczycielom serdeczne życzenia:
uśmiechu, radości, do nas cierpliwości.
Niech wszystko na dobre się zmienia!”
Te słowa wybrzmiały z ust naszych przedszkolaków w dniu dzisiejszym 14 października z okazji DNIA EDUKACJI NARODOWEJ. To wyjątkowe święto dla pracowników oświaty, o którym nie zapomniały również dzieci naszego przedszkola. Podziękowały swoim ukochanym Paniom i wszystkim Pracownikom Przedszkola za codzienną troskę i serce włożone w ich nauczanie i wychowanie. Tego dnia padło wiele ciepłych słów oraz życzeń, dzięki czemu dzień dla wszystkich upłynął w miłej i serdecznej atmosferze. Po części artystycznej, głos zabrał Pan  Dyrektor Mirosław Zbigniew Babiarz, dziękując za serce, które wszyscy pracownicy wkładają w swoją pracę, za osiągnięcia, za kreatywność, entuzjazm i uśmiech na twarzy. Na zakończenie tej miłej uroczystości Pan Dyrektor życzył wszystkim zdrowia, pomyślności i radości z wykonywanej pracy oraz powodzenia w życiu zawodowym i osobistym.