„Raźny głos, do góry nos!
Właśnie tacy, właśnie tacy.
Są weseli przedszkolacy!”

W piątek 4 października 2024r. odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość Pasowania na przedszkolaka.W tym wyjątkowym dniu dzieciom towarzyszyli rodzice. Po powitaniu przez Pana Dyrektora przedszkolaki zaprezentowały krótki program artystyczny. Śpiewając, tańcząc i recytując wiersze zachwyciły publiczność. W dalszej części dzieci nowo przyjęte do przedszkola złożyły uroczystą przysięgę, a Pan Dyrektor symbolicznym ołówkiem pasował każdego malucha na Przedszkolaka. Do naszej małej społeczności dołączyli dzieci z grupy I Biedroneczki. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplomik pasowania. Uroczystość ta pozwoliła rodzicom, nauczycielkom i dzieciom zintegrować się. Była również świetną okazją do poznania, nabytych umiejętności dzieci. Dla wszystkich dzieci były to niezapomniane chwile, pełne emocji i wspaniałych wrażeń.