6 czerwca w Przedszkolu Publicznym nr 6 obchodzono szczególny dzień, nadzwyczaj ważny dla przedszkolaków i ich Rodziców – |więto Rodziny. W tym dniu zorganizowano „Piknik rodzinny” , który ł?czy trzy ważne dla rodziny uroczysto?ci: Dzień Matki, Dzień Dziecka i Dzień Ojca. Piknik Rodzinny zapisał się na stałe w?ród imprez organizowanych przez nasze przedszkole, jest lubiany przez wszystkich rodziców i dzieci oraz ?rodowisko lokalne. W tym roku pod hasłem: „Dzieci z różnych stron ?wiata”. Fantastyczn? zabawę: tańce, pl?sy, konkursy prowadziła pani Ewa Wi?niewska wraz z nauczycielkami poszczególnych grup. Wszyscy mogli skosztować kiełbasek z grilla i przepysznych ciast podarowanych przez rodziców.