W środę i czwartek, 20 i 21 grudnia w naszym Przedszkolu  odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe przygotowane przez przedszkolaków z grupy ,,Motylki”. Na wstępie Pan Dyrektor przywitał zaproszonych gości oraz Rodziców, składając płynące z serca świąteczne życzenia. Przedstawienie było wyjątkowe. Dzieci z dużym zaangażowaniem odgrywały swoje role i przeżywały magię Świąt Bożego Narodzenia. Jak powszechnie wiadomo, Święta Bożego Narodzenia są najbardziej rodzinnymi i ciepłymi świętami, pozwalającymi poczuć serdeczność i miłość wszystkich wokół. Wszyscy, zarówno dzieci jak i dorośli z niecierpliwością oczekują jego nadejścia. W przedszkolu okres poprzedzający ten magiczny czas jest niezwykle pracowity. Dzieci oraz Panie: Basia i Grażynka z wielkim zaangażowaniem i zapałem przygotowywały jasełka. Motylki ku uciesze swoich rodziców, w pięknych strojach przedstawiły historię narodzin Dzieciątka Jezus oprawioną kolędami i pastorałkami. Przepiękna scenografia nadała temu wyjątkowemu spotkaniu uroczysty i nastrojowy klimat.  Po przedstawieniu dzieci składały świąteczne życzenia. Małym aktorom należą się pochwały za pokonanie tremy oraz wczucie się w role. Dziecięca interpretacja narodzin Jezusa Chrystusa, kolędy,  dekoracje oraz wzajemne życzenia, które zakończyły spotkanie, pozwoliły wszystkim poczuć atmosferę zbliżających się świąt, pełną ciepła, radości i bliskości.