Dnia 21 listopada 2018 roku Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Skarżysku -Kam. zorganizował dla dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych X Powiatowy Przegląd Małych Form Teatralnych pod hasłem „Jestem zdrowy – odrzucam dym papierosowy”. Zadaniem placówek uczestniczących w konkursie było przygotowanie przez nauczycieli autorskiego scenariusza i na jego podstawie przedstawienie przez dzieci scenek rodzajowych w formie satyrycznej zawierających przesłanie dotyczące szkodliwości palenia tytoniu oraz informacje dotyczące profilaktyki antytytoniowej. Nasze przedszkole reprezentowała grupa „TYGRYSKI” pod opieką nauczycielki Barbary Romańczuk. W przeglądzie zdobyliśmy III miejsce a dzieci otrzymały dyplom i atrakcyjne nagrody rzeczowe.