Już od rana, we wtorek 21 marca wielkie wkoło zamieszanie. Wreszcie nadszedł długo wyczekiwany pierwszy dzień wiosny. Wszystkie przedszkolaki szykowały się od dawna na przywitanie Pani Wiosny. Dziś ubrały się na zielono od czubka głowy, aż po kolorowe skarpetki. Na głowach wyrosły im kwiatki, bo wiadomo, że wiosną dzieci rosną najszybciej. Zanim wyruszyły na spotkanie z Wiosną, przedszkolaki mogły zobaczyć przedstawienie przygotowane przez uczestników koła teatralnego pod kierunkiem p. Małgosi K. Uroczystość rozpoczęła nasza Pani Dyrektor Halina K. wprowadzając dzieci w ten wiosenny nastrój. Były tańce, śpiewy i mnóstwo zabawy. Pani Wiosna zyskała piękny powitalny bukiet oraz laurkę od swoich pomocników. Wszystkie przedszkolaki zaprosiły Wiosenkę do naszego przedszkola. Mamy nadzieję, że starania naszych przedszkolaków sprawią, że wiosna zagości u nas na dobre, zazieleni łąki, drzewa i trawy oraz pozwoli rozkwitnąć kwiatom!