Dnia 13 listopada 2023r. w naszym przedszkolu dzieci ze wszystkich grup wraz z Rodzicami, Panem Dyrektorem, nauczycielkami oraz personelem przeniosły się do magicznego świata kina. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu Rodziców, przedszkolaki mogły poczuć się jak na prawdziwej Gali Rozdania Oscarów, oczywiście po uprzednim otrzymaniu biletu wstępu. Nie zabrakło nawet czerwonego dywanu z gwiazdami zrobionymi z odbitych rączek dzieci. Jak na prawdziwy seans filmowy przystało nie zabrakło popcornu oraz soczków dla każdego uczestnika. Składamy ogromne podziękowania Panu Adamowi Ciok za swój wkład w zorganizowany wieczór filmowy w naszym przedszkolu poprzez dostarczenie i obsługę maszyny, z której otrzymywaliśmy pyszny popcorn.  Film. który przypadł dzieciom do gustu to najnowsza wersja Psiego Patrolu grana obecnie w kinach – Psi Patrol – Wielki Film.  Czas razem spędzony upłynął w miłej atmosferze, był dobrą  okazją do integracji dzieci i Rodziców ze wszystkich grup. Wieczór zaliczamy do udanych i czekamy na kolejne!