Szanowni Rodzice !

W związku z ukazaniem się komunikatu MEN   w sprawie  stopniowego uruchamiania pracy przedszkoli zwracamy się z zapytaniem do Rodziców / Opiekunów

czy od 6 maja 2020r.  będą przyprowadzać dzieci do przedszkola .

Zwracamy się z prośbą o jak najszybszą odpowiedź tj. do 30 kwietnia do godz.14-tej , która posłuży Władzom Miasta w spełnieniu Państwa oczekiwań .

Powyższą informacje proszę przekazywać telefonicznie pod numer 41 25 12 655, tel. kom. 690 003 478 ,bądź nauczycielkom na stronach grupy.

Apelujemy, by z placówki w pierwszej kolejności, mogły skorzystać te dzieci, których rodzice nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu.

Pierwszeństwo uzyskają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Stopniowe uruchamianie pracy przedszkoli będzie przeprowadzone zgodnie z wytycznymi wydanymi przez Ministra Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego.

Halina Kraska

Przedszkola Publicznego nr 6