20 i 21.09.2018 przedszkolaki z grupy „Tygryski” i „Słoneczka” wraz z panią Grażynką Hryciuk i Beatką Marczak odwiedziły Komisariat Policji w Skarżysku – Kamiennej. Celem wycieczek było poznanie pracy policjantów. Wizyta rozpoczęła się na dyżurce gdzie serdecznie przywitał nas dzielnicowy pan Paweł Borej, który był naszym przewodnikiem. Przedszkolaki obu grup obejrzały film o przestrzeganiu zasad ruchu drogowego, miały możliwość obejrzenia aresztu, były na strzelnicy w trakcie szkolenia policjantów. Obejrzały policyjne radiowozy i motocykle. Wielką frajdą było dla nich usiąść za kierownicą jednego z nich. Spotkanie to wzbogaciło wiedzę dzieci na temat bezpiecznego poruszania się po ulicy oraz przyniosło wiele radości. DZIĘKUJEMY!