Dnia 18 kwietnia 2024r. w Przedszkolu Publicznym nr 7 w Skarżysku – Kamiennej został zorganizowany Międzyprzedszkolny Przegląd Tańca Ludowego. Wśród uczestników nie zabrakło również naszych przedszkolaków. Celem przeglądu było propagowanie wśród dzieci  w wieku przedszkolnym Polskiej Sztuki Ludowej. Dzieci z grupy ,,Tygryski” Zaprezentowały taniec ludowy ,,Klepany”. Wszystkie dzieci które wystąpiły zostały nagrodzone gromkimi brawami, otrzymały słodkie upominki, a przedszkole otrzymało dyplom oraz pamiątkową ludową statuetkę. Serdecznie gratulujemy dzieciom wspaniałego występu. To był dzień pełen wrażeń oraz radosnej i wspaniałej zabawy. Bardzo serdecznie dziękujemy gospodarzom za zaproszenie!!!