W dniu 25 listopada przedszkolaki z naszego przedszkola uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Każde dziecko przyszło do przedszkola z uśmiechem, przynosząc swojego ulubionego pluszaka. Przedszkolaki z grupy III Tygryski oraz z grupy IV Słoneczka pod kierunkiem Pani Małgosi K. w ramach zajęć koła teatralnego przygotowały przedstawienie dla całej społeczności przedszkolnej.  Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta i wykonały prace plastyczne. Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji: puzzle, zgadywanki, śpiewanie piosenek oraz misiowe tańce. Dzieci miały okazję zobaczyć jak wyglądają w ciele misia, robiąc sobie zdjęcie w ,,misiowej” fotobudce. Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Wesoły czas doprawiony był słodkim poczęstunkiem.