15 lutego 2024r. wszystkie dzieci z naszego Przedszkola poleciały w podróż samolotem. Tym razem do Chin. Z okazji Dnia Chińskiego miały okazję zapoznać się z kulturą, zwyczajami i smakami tego najludniejszego kraju. Wspólnie przygotowywali nakrycia głowy i wachlarze z papieru, pokolorowali chińskiego smoka, flagę, kimona i wiele innych prac kojarzących się z Chinami. Próbowały się nauczyć posługiwać pałeczkami podczas jedzenia chrupek, a nawet spróbowały potraw chińskich. To był niezwykle inspirujący dzień, a wiadomości zdobyte przez dzieci na pewno pozostaną na długo w pamięci, a kto wie, może i w niejednym rozbudzą chęć prawdziwego podróżowania po świecie w przyszłości. Możemy powiedzieć, że to była nasza kolejna udana podróż!!!