23 czerwca,2026
Wycieczka przedszkolaków z gr „Motylki” do Noe Parku!
W dniu 18.06.2026 r. przedszkolaki z grupy „Motylki”🦋 wybrały się na wycieczkę do Parku Rozrywki Noe Park w Skarżysku-Kamiennej. Dzieci z ogromną radością korzystały z atrakcji parku, bawiąc się na największym dmuchańcu oraz odkrywając strefę wody i strefę wiatru. 💦🌬️