Wczoraj nauczycielki, rodzice oraz dzieci z naszego przedszkola we współpracy z Komendą Powiatową Policji w Skarżysku – Kamiennej, przedstawili mieszkańcom Domu Pomocy Społecznej bajkę, pt. „Promocja zdrowia Jasia i Małgosi”. 💖☀️🌸

Spektakl, przygotowany z okazji Dnia Dziecka zaciekawił mieszkańców DPS, którzy z uśmiechem i dużym zainteresowaniem śledzili losy bohaterów. Nie zabrakło zabawnych scen, które wywołały salwy śmiechu i sprawiły, że zarówno mali, jak i duzi aktorzy świetnie bawili się na scenie. 🤩

Reżyserem przedstawienia była nauczycielka Pani Małgorzata Koperek, która zadbała o to, by przekaz o zdrowiu został podany w lekkiej, radosnej i pełnej humoru formie.💐💖

Wydarzenie było również doskonałą okazją do promocji działalności przedszkola oraz budowania współpracy ze środowiskiem lokalnym. Dzięki zaangażowaniu dzieci, rodziców, nauczycieli i przedstawicieli Policji możliwe było stworzenie wartościowego przedsięwzięcia integrującego różne pokolenia.
Przedstawienie to, dostarczyło pozytywnych emocji, pozostawiając po sobie mnóstwo uśmiechów i miłych wspomnień.🥰