W czwartek 01.06.2023r w naszym Przedszkolu miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Rodzice przygotowali dla wszystkich dzieci z przedszkola z okazji ich święta niespodziankę w postaci przedstawienia „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”. Choć bajkę o Królewnie Śnieżce zna niemal każde dziecko, interpretacja rodziców okazała się absolutnie wyjątkowa i wzbudziła ogromny entuzjazm wśród najmłodszych widzów. Dzieci z zainteresowaniem oglądały poszczególne sceny. Dla rodziców możliwość spotkania się ze swoimi pociechami w takich okolicznościach daje poczucie zadowolenia, spełnienia, wzruszenia. Zaskoczenie dzieci na zakończenie przedstawienia było ogromne, gdy wśród postaci rozpoznali mamę i tatę. Przedstawienie było dla wszystkich miłą niespodzianką , a widownia reagowała bardzo żywiołowo. Na zakończenie w imieniu Pani Dyrektor Haliny K. wszystkim rodzicom podziękowano za rolę super aktora i super aktorki. Rodzice spisali się świetnie a przedszkolaki nagradzali aktorów gromkimi brawami.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i wysiłek włożony w przygotowanie przedstawienia.

„ A każde dobro cicho spełnione, zostało skromnie wynagrodzone”.