W dniu 30 listopada 2018r. dzieci z wszystkich grup wiekowych uczestniczyły wraz ze swoimi wychowawczyniami w zabawach andrzejkowych. Każde dziecko wrzuciło do magicznej studni pieniążek, aby tym samym zapewnić sobie dobrą zabawę i pomyślne wróżby. Nie zabrakło również tradycyjnych zabaw: „Serce imion”, „Tajemnicze kolory”, „Kim będę w przyszłości?”. Wszystkie wróżby i zabawy były dobrą okazją do rozbudzenia w dzieciach ciekawości i chęci poznawania naszej ludowej tradycji. Całość spotkania umilała skoczna muzyka i smaczny poczęstunek, przygotowany przez wychowawców oraz Rodziców. Czy wróżby się spełnią – przyszłość pokaże. Pewne jest to, że przyniosły one Dzieciom wiele radości i były okazją do wspólnej zabawy.