Dnia 13 października 2023r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. W tym szczególnym dniu dla wszystkich nauczycieli oraz pracowników gorące życzenia złożył Pan Dyrektor Mirosław Z. Babiarz. Z tej okazji przedszkolaki przygotowały niespodziankę dla wszystkich pracowników przedszkola, ale również uśmiech na ich twarzy wywołał występ z udziałem Rodziców, którzy pod okiem Pani Małgosi wcielili się w aktorów, przedstawiając słynny wiersz Juliana Tuwima pt. ,,Rzepka”. Wszyscy Rodzice wykazali się ogromnym talentem aktorskim oraz kreatywnością w przygotowywaniu strojów i scenografii. Dzieci oraz wszyscy pracownicy byli zachwyceni niespodzianką ,a ich żywe reakcje dawały tylko temu dowód. Muzyka, która akompaniowała postaciom wstępującym na scenę sprawiła, że cały spektakl był świetną zabawą, a publiczność niejednokrotnie podrywała się by w takt muzyki oklaskiwać aktorów. Składamy wyrazy uznania i podziękowania za aktywne zaangażowanie w życie przedszkolne oraz inicjatywy, które sprawiają wszystkim radość.