Święto Niepodległości to lekcja patriotyzmu nie tylko dla dorosłych, ale także dla tych najmłodszych członków naszego społeczeństwa, czyli przedszkolaków. W naszym przedszkolu w sposób niezwykle szczególny uczczono już 104 rocznicę odzyskania niepodległości. 10 listopada 2022r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy to Narodowe Święto. Całą uroczystość rozpoczęła nasza Pani Dyrektor Halina K . Dzieci z grupy IV Słoneczka pod kierunkiem Pani Beatki i Pani Ewy przygotowały z tej okazji piękną uroczystość, podczas której przedszkolaki zaprezentowały tańce, wiersze i piosenki na temat naszego kraju i jego symboli narodowych. W ramach akcji ,,Szkoła do Hymnu” cała społeczność przedszkolna razem z Panią Dyrektor odśpiewała nasz Hymn Narodowy ,,Mazurek Dąbrowskiego”. Przedszkolaki w atmosferze powagi uczciły to jakże ważne dla każdego Polaka święto.

TO BYŁA PRAWDZIWA LEKCJA WYCHOWANIA PATRIOTYCZNEGO.

Na zakończenie całej uroczystości odbyło się rozstrzygnięcie naszego przedszkolnego konkursu plastycznego pn. ,,Herb naszego miasta”, którego koordynatorem były Pani Grażynka i Pani Basia. Dzieci pod okiem swoich Rodziców wykonały piękne prace plastyczne, za co otrzymały od naszej Pani Dyrektor Haliny K. cenne nagrody oraz dyplomy.