Czas leci nieubłaganie i te dzieci, które jeszcze niedawno przekraczały po raz pierwszy progi przedszkola, dzi? szykuj? się do rozpoczęcia kolejnego etapu w życiu – edukacji szkolnej. 21 i 22 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla przedszkolaków z grup „Słoneczek” i „Tygrysków”. Wszystko rozpoczęło się od przywitania zaproszonych go?ci, pani dyrektor i rodziców naszych najstarszych przedszkolaków. W pierwszej kolejno?ci dzieci sze?cioletnie zaprezentowały przygotowany program artystyczny obfituj?cy w piękne wiersze oraz piosenki. Był czas na nagrody i podziękowania. Każdy absolwent dostał ksi?żkę i pami?tkowy dyplom oraz upominek. Pani dyrektor dziękowała też rodzicom za szczególne zaangażowanie w pracę przedszkola i oczywi?cie nauczycielom za ich ogromny trud włożony w edukację małych podopiecznych. Niejednemu rodzicowi zakręciła się łezka w oku, widz?c jak ich pociechy szybko dorastaj?.