Są różne sposoby, żeby się dowiedzieć, co nas czeka w przyszłości. Można pójść do wróżki, która ma czarnego kota i szklaną kulę. Można zapytać Cyganki, która wróży z kart i ręki. Można też wróżyć sobie samemu, ale trzeba to robić w czasie niezwykłym. Ten czas też nadszedł w naszym przedszkolu. A był to 30 listopada 2023r.  W tym dniu przedszkolaki oraz ich Panie przyszli do przedszkola przebrani w różne stroje. Dzieci poznały tradycje ludowe i wróżby andrzejkowe przekazywane z pokolenia na pokolenie. Spotkanie rozpoczęło się krótkim wprowadzeniem, podczas którego dzieciom została przypomniana legenda o wróżbach. Kręciliśmy czarodziejską butelką, losowaliśmy wróżby z magicznego kapelusza oraz rozwiązywaliśmy zaczarowane zadania.  Andrzejkowe spotkanie zachowało swój tajemniczy urok i magię. Ten dzień dostarczył przedszkolakom niezwykłych emocji. Ciekawe, czy komuś sprawdzą się andrzejkowe przepowiednie…:-) Pewne jest to, że przyniosły przedszkolakom wiele radości i po raz kolejny były okazją do wspólnej zabawy, tańców i śpiewu. Po wspólnej zabawie na przedszkolaków czekały słodkie niespodzianki.