Kiedy wieczór jest zimowy, chaty w śniegu drzemią,

Nastrój dziwny, wyjątkowy snuje się nad ziemią.

Lecz najmilszy – wigilijny wieczór przed świętami.

Jest tak piękny, taki inny – tak oczekiwany!

Zgodnie z tradycją świąt Bożego Narodzenia zasiadamy z rodziną do Wigilii. Przedszkole to też jedna wielka rodzina, dlatego też 22 grudnia zorganizowaliśmy Wigilię we wszystkich grupach naszego Przedszkola, złożyliśmy sobie życzenia, podzieliliśmy się opłatkiem, wspólnie kolędowaliśmy przy choince, aż przyszedł czas na uroczysty obiad. Jak tradycja nakazuje, potrawy również były wigilijne, a nastrój prawdziwie ciepły i radosny. Świąteczne dekoracje oraz dzieci w galowych strojach wprowadzały nastrój oczekiwania na wyjątkowe, niecodzienne wydarzenie. Z tego miejsca pragniemy złożyć wszystkim Państwu najserdeczniejsze życzenia zdrowych, spokojnych, rodzinnych i pełnych dziecięcej radości ( z trafionych prezentów) Świąt Bożego Narodzenia.