W dniu 12 maja 2023r. w naszym przedszkolu we wszystkich grupach przedszkolnych gościliśmy Panią Olę S. z grupy I Biedroneczki (mamę Wojtusia) specjalizującą się zawodową fotografią. Wizyta naszego gościa była związana z poznawaniem przez dzieci zawodów rodziców. Pani fotograf opowiedziała nam o swojej pracy. Pokazała dzieciom zdjęcia, zapoznała z podstawowymi pojęciami związanymi z fotografią. Dzieci bardzo chętnie słuchały opowieści, odpowiadały na pytania, jak również same wiele pytań zadawały. Miały również okazję obejrzeć profesjonalny sprzęt fotograficzny również ten z dawnych lat. Na zakończenie spotkania oczywiście nie mogło zabraknąć profesjonalnej sesji zdjęciowej pod wodą. Dzieci mogły zobaczyć zdjęcia żółwia zrobione pod wodą przez fotografkę. W zamian przedszkolaki wykonały piękną laurkę dla naszego gościa. Dziękujemy bardzo za ciekawe zajęcia.