Dnia 7 czerwca 2024r. w naszym przedszkolu odbył się festyn rodzinny z okazji Dnia Rodziny. Impreza rozpoczęła się od występów dzieci ze wszystkich grup, które wierszami, piosenkami i tańcem  pokazały jak bardzo kochają swoich rodziców. To dla nich przedszkolaki intensywnie ćwiczyły układy choreograficzne, które uświetniły całą uroczystość. Na piknik przybyły całe rodziny, na które czekało moc atrakcji: konkursy oraz konkurencje sportowe i zabawy ruchowe pod okiem Pani Basi, która umilała czas dzieciom i rodzicom, fotobudka, malowanie na folii, kolorowe warkoczyki, loteria fantowa z pluszakami, malowanie twarzy, malowanie kredą, bańki mydlane, chusta animacyjna. Na pikniku nie zabrakło również dobrego jedzenia: kiełbasek z grila, młodej kapustki zasmażanej, pajdy chleba ze smalcem i ogórkiem  oraz pysznych ciast upieczonych przez rodziców. Pyszną wodę z saturatora zapewniło Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Komunikacji. Wszyscy z podziwem oglądali pokazy taneczne zespołów: SkarDance i Cheerleaders Angels. Niespodzianką dla gości była wizyta Prezydenta Miasta – Pana Arkadiusza Boguckiego. Dużym powodzenie cieszył się pokaz kowalski mamy Stasia, gdzie można było zakupić podkowę lub wykute serce na szczęście. Dużą atrakcją  dla dzieci był radiowóz policyjny, a wiedzę o przyrodzie  przedszkolaki wzbogacały dzięki Nadleśnictwu Skarżysko.Uśmiechnięte buzie naszych przedszkolaków oraz rodziców świadczą, że piknik był udany.