DRODZY RODZICE I DZIECI!!!

 

Z wielką radością pragniemy podzielić się z Wami informacją o zakończeniu Wielkiego Plebiscytu Edukacyjnego ogłoszonego przez ,,Echo Dnia”. Głosami czytelników nasza nauczycielka p. Grażyna Sochacka – Hryciuk zajęła I miejsce w powiecie skarżyskim, a w etapie wojewódzkim została wybrana drugim najlepszym nauczycielem przedszkola otrzymując tym samym tytuł ,,Nauczyciel na medal”. Bardzo dziękujemy wszystkim za nominację Pani Grażynki do plebiscytu i oddanie na nią swych głosów doceniając tym samym jej oddanie w pracy pedagogicznej z najmłodszymi.

Naszej koleżance składamy serdeczne gratulacje za otrzymanie tak zaszczytnego tytułu ,,Nauczyciela na medal”              i życzymy dalszych sukcesów w pracy zawodowej i w życiu osobistym.

 

Dyrekcja, grono pedagogiczne i pracownicy obsługi