Grupa Biedroneczki – 3 latki

mgr Aleksandra Łoboda
mgr Ewa Wiśniewska

Sylwia Kępa

Grupa Biedroneczki to najmłodsza grupa w naszym przedszkolu, uczęszczają do niej dzieci trzyletnie.
Uczą się samodzielności, zasad współżycia w grupie , oraz zawierają nowe znajomości.
Są ciekawe świata i interesują się wszystkim, co ich otacza. Poznają przedszkole, swoje Panie i rówieśników, z którymi spotykają się codziennie, a także starszych kolegów.
Dużo czasu spędzają na wspólnej zabawie, ale pamiętają również o rozwijaniu umiejętności samoobsługowych.
Uczą się tańczyć, śpiewać, rysować i malować.
Po całym dniu wypełnionym wrażeniami odpoczywają słuchając muzyki relaksacyjnej i bajek. Ten pierwszy rok pozwoli się maluchom bliżej poznać. Będzie obfitował w niezapomniane, wspaniałe chwile spędzone wspólnie.

Grupa Zajączki – 4 latki

mgr Małgorzata Koperek

Marzanna Zaborska

Grupa Zajączki  to dzieci czteroletnie. W tej grupie „ Uczymy się bawiąc i bawimy ucząc”.
Wszystkie ich działania zmierzają do poznania siebie, dostrzegania innych, poznawania świata. Uczą się też samodzielności w działaniu.
Dużo radości sprawiają im spacery i zabawy na przedszkolnym placu zabaw , gdzie rozładowują pokłady swojej energii.
Po intensywnej pracy i wielu wrażeniach związanych z odkrywaniem otaczającego świata, chętnie odpoczywają przy muzyce relaksacyjnej lub bajeczkach.

Grupa Tygryski – 5 latki

mgr Beata Marczak
mgr Ewelina Skorek

Renata Domańska

Grupa Tygryski to dzieci pięcioletnie. Najbardziej ruchliwe, mające tysiące pytań i pomysłów.
Przedszkole, to ich drugi dom. Czują się tu bezpiecznie i swobodnie. Kreatywność i twórczość to ich wspólna dewiza.
Codziennie pełni zapału i radości przekraczają próg  przedszkola. Ciekawi ich otaczający świat. Bardzo lubią wspólne zabawy podczas których wymieniają się pomysłami.
Propagują zdrowe nawyki żywienia, zdrowy styl życia i gdy tylko pogoda na to pozwala, wychodzą na spacer  lub pobawić się na przedszkolnym placu zabaw, aby doskonalić sprawność ruchową.

Grupa Motylki – 6 latki

mgr Barbara Romańczuk
mgr Grażyna Sochacka-Hryciuk

Elżbieta Boćkowska

Grupa Motylki to dzieci sześcioletnie. To najstarsza grupa, która w przedszkolu rozpoczyna ostatni rok przedszkolnej przygody i aktywnie przygotowuje się do rozpoczęcia edukacji w szkole podstawowej.
W czasie spędzonym w przedszkolu poszerzają wiedzę, rozwijają swoje umiejętności. Przed nimi bowiem ważne wyzwanie – szkoła i wkroczenie w świat liter i liczb.
Z uśmiechem na twarzach i wiarą we własne możliwości zapewne z łatwością sprostają wszystkim tegorocznym wyzwaniom, a pobyt w przedszkolu będzie dla nich czasem przyjemności i wszechstronnego rozwoju.

mgr Dominika Gospodarczyk-Ziemniak