W kwietniu 2023r. na terenie naszego przedszkola został zorganizowany Konkurs Fotograficzny pt. „Emocje dziecka w obiektywie”. Celem konkursu było rozwijanie umiejętności dostrzegania specyfiki i wyjątkowości wieku przedszkolnego, odkrywanie stanów emocjonalnych dziecka, rozwijanie wyobraźni przestrzennej, promowanie pasji fotograficznych wśród opiekunów przedszkolaków oraz zachęcanie dzieci i ich rodziców do wspólnego spędzania czasu. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło 11 maja 2023r. W skład komisji konkursowej wchodzili: Pani Barbara R. oraz Pani Ewelina S. Komisja konkursowa oceniała zgodność pracy z tematem konkursu, walory artystyczne i estetyka fotografii, nowatorski pomysł ujęcia tematu oraz ogólny wyraz artystyczny. Członkowie komisji stwierdzili jednogłośnie, że fotografie były na wysokim poziomie i zachwycały kreatywnością. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody oraz dyplomy wręczone przez naszą Panią Dyrektor Halinę K. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i dziękujemy za udział.