Szanowni Państwo !

Proszę o zapoznanie się z nowym harmonogramem dyżurów przedszkoli .

Harmonogram dyżurów wakacyjnych dla przedszkoli publicznych w Skarżysku-Kamiennej

Harmonogram dyżurów wakacyjnych
dla przedszkoli publicznych w Skarżysku- Kamiennej w roku 2020

W okresie wakacji prowadzone będą dyżury przedszkoli – pracować będą cztery przedszkola w każdym z wakacyjnych miesięcy.
W lipcu czynne będą:
– Przedszkole Publiczne nr 7, ul. Zielna 27
– Przedszkole Publiczne nr 9, ul. Paryska 223
– Przedszkole Publiczne nr 10, ul. Okrzei 4
– Przedszkole Publiczne nr 12, ul. Sportowa 34
W sierpniu czynne będą:
– Przedszkole Publiczne nr 1, ul. Rynek 63
– Przedszkole Publiczne nr 3, ul. Zwycięzców 13
– Przedszkole Publiczne nr 4, ul. Sikorskiego 17
– Przedszkole Publiczne nr 16, ul. Sezamkowa 23
Rodzice, którzy chcą zapisać dziecko do wakacyjnego, dyżurującego przedszkola powinni do 26 czerwca 2020 r. skontaktować się z wybranym przedszkolem, by zgłosić taki zamiar i dopełnić formalności.
W okresie dyżurów wakacyjnych przyjmowane będą dzieci, których rodzice pracują. W tym celu rodzice powinni przedstawić zaświadczenie z zakładu pracy o zatrudnieniu i niekorzystaniu z urlopu wypoczynkowego w okresie uczęszczania dziecka do przedszkola dyżurującego.

Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy przedszkoli.

Zgłoszenia dziecka do wybranego przedszkola należy dokonać w terminie do 26 czerwca 2020r.
Rodzice proszeni są :
• o wypełnienie wniosku i dostarczenie go do wybranego przedszkola wraz z zaświadczeniami z zakładu pracy,
• o wypełnienie i dostarczenie do przedszkola załączników nr 7 i 8 z Procedury Covid.

WNIOSEK
ZAŁĄCZNIK NR 7