We pi?tek 04.12.2015r dzieci z grup starszych wraz z wychowawczyni? pani? Grażyn? Hryciuk wybrały się do MCK gdzie uczestniczyły w przedstawieniu przygotowanym przez Teatr Muzyczny z Łodzi. Aktorzy zaprezentowali dzieciom piękn? ba?ń muzyczn? pt.”W tajemniczej krainie krasnali”. Rzecz cała była o ” skrzatach malutkich, smerfach wesolutkich , krasnoludkach ubogich, króliczkach pełnych trwogi, zło?liwym Trolu Szczerbolu, złej Czarownicy Zło?nicy i Nied.wiadku Miodojadku”. Przedstawieniu towarzyszyły konkursy i losowanie nagród. Ciekawa gra aktorów, piękne dekoracje i oprawa muzyczna zachwyciły licznie zgromadzon? publiczno?ć, która gło?no i z zachwytem wyrażała swoje emocje. Dzieci otrzymały w prezencie od króliczków balony.