W ostatnim tygodniu dzieci ze wszystkich grup naszego przedszkola pogłębiały wiedzę na temat tradycji wróżb andrzejkowych. Środa 30 listopada była dniem wyjątkowym. Właśnie w tym dniu dzieci miały okazje przenieść się w magiczny świat wróżb.  Już od samego rana Panie i dzieci  z wielkim zaangażowaniem robili dekorację andrzejkową  na salę.   Po śniadaniu uczestniczyły w wróżbach i zabawach andrzejkowych. Swoją przyszłość odkrywały losując karty, które przepowiadały kim zostaną w przyszłości, jakie życie ich czeka, wróżyły z butów, przebijały serduszka z imionami. Oczywiście wszystkie wróżby traktowano z przymrużeniem oka, jako super zabawę . Na zakończenie przedszkolaki wzięły udział we wspólnych tańcach przy skocznej muzyce. Słodki poczęstunek był miłym zakończeniem wspaniałej zabawy. Dzień ten dostarczył przedszkolakom wielu przeżyć i emocji, a przede wszystkim stał się okazją do rozbudzenia dziecięcej ciekawości oraz chęci poznawania naszej ludowej tradycji.