W dniu 14 października 2022r. nasze przedszkole odwiedziła Pani Kolejarz Lidia F. Nasze przedszkolaki wzięły udział w zajęciach edukacyjnych z zakresu bezpieczeństwa na przejazdach kolejowo – drogowych oraz właściwego zachowania na terenach kolejowych, dołączając tym sposobem do grona Ambasadorów Bezpieczeństwa w ramach kampanii społecznej ,,Bezpieczny Przejazd”, prowadzonej przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Pani Lidia w ciekawy sposób przekazała informacje naszym przedszkolakom, między innymi mogły zobaczyć bajkę której główną bohaterką była ambasadorka bezpieczeństwa.  Na zakończenie złożyliśmy pani kolejarz serdeczne życzenia oraz wręczyliśmy laurkę a Pani Kolejarz wręczyła dzieciom książeczki. Całe spotkanie przebiegło w miłej i radosnej atmosferze oraz przyczyniło się do pogłębienia naszej wiedzy na temat zawodu kolejarza.