Zgodnie z piękną tradycją naszego przedszkola, w oczekiwaniu na pierwszą gwiazdkę i Święta Bożego Narodzenia, dzieci z grupy IV Słoneczka w dniu 17 grudnia 2021 roku przedstawiły wszystkim niosące nadzieję i radość Jasełka Bożonarodzeniowe. Dzięki tej wyjątkowej tradycji przedszkolaki oraz pracownicy przedszkola mogli poczuć radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Piękna scenografia oraz żłóbek z maleńkim Jezusem, pomogły nam odbyć podróż w prastare czasy do Betlejem. Po raz kolejny przeżywaliśmy przyjście na świat Syna Bożego w ubogiej stajence. Prezentowane przez dzieci sceny z życia Nowonarodzonego Dzieciątka, spieszących do Betlejem Aniołów, Pasterzy oraz Trzech Króli, wzbogacone były najpiękniejszymi polskimi kolędami i pastorałkami. Szczególny nastrój podkreślał także blask światełek i piękne kostiumy małych aktorów. Na zakończenie uroczystości, po gromkich brawach i gratulacjach złożonych dzieciom za wspaniały występ, zgromadzeni goście wysłuchali świątecznych życzeń, złożonych przez Panią Dyrektor w imieniu swoim oraz wszystkich pracowników, z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego 2022 Roku.

Całość przedstawienia prezentujemy w linku poniżej.