Mikołaju, Mikołaju, Mikołaju!!!

Gdzie Ty jesteś?!

Dnia 6 grudnia wszystkie dzieci z naszego przedszkola brały udział w niesamowitym spotkaniu. Pilnie szykowały się do tego magicznego dnia – było dekorowanie choinki, szykowanie słodkości, wykonywanie pięknych prac plastycznych. Co prawda z uwagi na chorego Rudolfa, Święty Mikołaj nie odwiedził dziś naszego przedszkola, jednak wysłał do nas w delegację Panią Mikołajową, która miała przygotowane dla dzieci różne gry i zgadywanki. Były śpiewy, quizy, tańce oraz ciekawostki o Panu z siwą brodą. Również Pan Dyrektor dzielnie wywiązał się z powierzonego mu zadania – dostarczył prawdziwy list od Mikołaja, w którym to przeprosił dzieci i napisał, że dotrze do nas 15 grudnia. Wszystkie dzieci tego dnia były w świątecznym i wesołym nastroju – oczywiście nie zapominajmy, że w całym przedszkolu rządził kolor czerwony. Już nie możemy się doczekać spotkania z prawdziwym świętym Mikołajem.