Dnia 23 listopada 2023r. dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Każdego dziecko przyszło w tym dniu do przedszkola ze swoim ,,milutkim przyjacielem’. W tym wesołym dniu przedszkolaki czekało wiele atrakcji. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy ze swoimi misiami przez samego Kubusia Puchatka. Kubuś na początek przedstawił dzieciom bajkę o Misiu Zdzisiu, który bał się chodzić do przedszkola. Wszyscy z ogromnym zaciekawieniem słuchali bajki zza światów. Razem z nim aktywnie uczestniczyły w konkursach oraz bawiły się przy piosenkach o misiach. Nie zabrakło również najlepszej przyjaciółki naszego Puchatka, którą była Pszczółka Maja.  Dzieci zostały obdarowane medalem ,,Przyjaciel Pluszowego Misia” oraz każda z grup otrzymała kolorowy dyplom. Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Dzieci były szczęśliwe, iż mogły spędzić tyle czasu ze swoimi pluszowymi ulubieńcami oraz pokazać ich swoim koleżankom i kolegom z grupy.